KONST / Litografier / Serigrafi 9298558
nr 929 8558
Serigrafi
signerad, 18/175, 1977, motivet: 54x73
Kondition: skadat glas
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2014
kl 20:39:15
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)